Filip Neugebauer (CZE)

vytvorené : 03.12.2014

Tento český jazdce z Brna má 25 rokov a na svojom konte už 4 tituly Majstra Českej republiky, 4 tituly majstra Nemeckého MX šampionátu, kde sa 8- krát sa stal jeho vicemajstrom a 2-krát bol juniorským majstrom sveta MX2. Na európskej supercrossovej scéne je Filip známi z účasti na seriály ADAC SX Cup, kde v minulom roku obsadil 11. priečku a v tomto roku je po supercrosse v Stuttgate a Chemnitzi na 7. miestom Jeho najväčším športovým vzorom je Lance Armstrong, bývalý profi cyklista, ktorý vyhral Tour de France 7- krát po sebe a nezaložila ho ani rakovina.

© 2014 SUPERCROSS - VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ
Čo je to supercross

Supercross je motocyklový šport, preteká sa na športových motocykloch na umelo vyrobené prašnej trati, ktorá je tvorená strmými skokmi a prekážkami. Profesionálne Supercross súťažné preteky sa konajú takmer výhradne na štadiónoch. Prídte sa pozrieť na európsku špičku v tomto športe prvý krát na slovensku!